JACEK GOLAŃSKI

JACEK GOLAŃSKI

Trener śmiechu, trener pozostałych trenerów, gwiazda filmików zawartych na stronie i człowiek o którym prezydent Forda powiedział "kim jest nagabywacz kur?". Prowadzi Warsztaty Śmiechu od 2007, dawno temu odkrył, że życie jest przyjemne i interesujące, teraz stara się ten sentyment przekazać innym. Daj się przekonać : )


MATEUSZ SĘKIEWICZ

MATEUSZ SĘKIEWICZ

Trener śmiechu absolwent psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie oraz biotechnologii na Uniwersytecie Gdańskim. Wierzy, że praktyczne, terapeutyczne zastosowania psychologii powinny być oparte na rzetelnych badaniach i szacunku terapeuty do osoby, której udziela pomocy. Zapalony wędkarz, gawędziarz i miłośnik ludzi.


JAKUB FELCZAK

JAKUB FELCZAK

Coach, trener umiejętności miękkich, wykładowca na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, wielokrotnie chwalony za cierpliwość i umiejętność jasnego tłumaczenia. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą, oraz wzbogacać ją poprzez nowe doświadczenia. Uważa, że ciekawość świata i ludzi to droga do wiedzy i poznania siebie, dzięki której łatwiej jest czerpać satysfakcję z życia. W wolnych chwilach praktykuje i propaguje: gry planszowe, krótkie formy improwizacyjne (jeep form) i wspinaczkę ściankową.


MIREK FRA

MIREK FRA

Kardynał Richelieu całego projektu, prawnik, likwidator, ogrodnik wąsko specjalizujący się w przycinaniu. Najbardziej fascynujący sprzedawca bawełny od czasów Eli'ego Whitmey'a. Jeśli wszystko pójdzie dobrze możesz spotkać go jako sprzedawcę, jeśli nie... nie chcesz wiedzieć jakie role potrafi przyjąć.


KUBA

Jakub Kosma Siwiecki

Mówią o nim "człowiek guma". Swą elastycznością zawstydza nawet plastelinowe figurki. Psycholog, certyfikowany Coach ICF, absolwent prestiżowej szkoły trenerów biznesu, wykładowca. Autor artykułów, który dzięki swojej wnikliwości potrafi nakłonić czytelników do zmiany kierunku myślenia o życiu i biznesie. Entuzjasta znajdowania praktycznych zastosowań dla odkryć nauk społecznych.